شرکت سیگنال گستر اصفهان در سال 1388 با عنوان گروه فنی مهندسی در زمینه سیستم های شبکه ، آنتن مرکزی ، دوربین مداربسته ، طراحی سیستم های الکترونیک ، برق صنعتی و خدمات فناوری اطلاعات IT شروع به فعالیت نمود . پس از طی سال ها و کسب تجربه و اخذ مدارک ، تمرکز شرکت در زمینه فروش ، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته ، برق صنعتی ، انواع سیستم آنتن مرکزی و ویدیو مرکزی در استان اصفهان قرار گرفت .

سیگنال گستر اصفهان همیشه امید به این دارد که بتواند با ارائه راهکارهای نوین در به کارگیری راهکارهای های نوین مخابراتی و الکترونیکی در صنایع مختلف همچون کارخانه ها ، کارگاه ها ، آپارتمان ها ، مجتمع های مسکونی و …. و همچنین در زمینه ایجاد حاشیه امن برای اماکن تجاری و مسکونی به نیازهای این بخش از جامعه پاسخی فراتر از انتظار دهد و این مهم تحقق نمی پذیرد مگر با تلفیق تخصص، تجربه و دیدگاه نوآورانه.

لذا بر این درباره ما باور هستیم که بتوانیم در هر شرایط اقتصادی خدماتی مقرون به صرفه برحسب مشتری مداری بر پایه دانش آکادمیک، شناخت از بازار و نیازمندی های مشتریان ارائه درباره ما دهیم و از طرف مدیران و مؤسسان با سابقه ای 10 ساله بتوانیم ضامن این امر باشیم. توسعه استفاده از راه کارهای نوین و خلاقانه برپایه اصول علمی ، تجریی و براساس تکنولوژی های مدرن ، در کسب و کارهای ایرانی در صنایع سیستم های حفاظتی هدف بزرگ سیگنال گستر اصفهان در راستای خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد .
سر لوحه سیگنال گستر اصفهان در امور محوله همواره صداقت و شفافیت در تجارت ، سلامت در رفتار تجاری ، اجتماعی ، دقت نظر و نکته سنجی در کلیه امور ، اتخاذ تصمیم و انجام امور براساس معیارهای علمی و تجربی، ارائه محصولات با کیفیت از مدرن ترین تکنولوژی ها ، مشتری مداری بود است . همچنین عرصه خدماتی متفاوت به مشتریان با نگاه ایجاد یک رابطه تجاری برد بر با پایه تنوع محصولاتی از با کیفیت ترین برندهای جهانی ماموریت اصلی این شرکت می باشد
سیگنال گستر اصفهان

           سیگنال گستر اصفهان