اجرای اصولی و حرفه ای سیستم های حفاظتی و تصویری از محورهای اصلی فعالیت شرکت میباشد.
شرکت سیگنال گستر اصفهان آمادگی خود را جهت مشاوره ، طراحی ، اجرا و پشتیبانی سیستم های حفاظتی و تصویری اعلام میدارد.


دوربین مداربسته

مجری سیستم های نظارت تصویری


با توجه به نیازهای امنیتی دنیای امروز در جهت برقراری هرچه بیشتر امنیت و آرامش خیال در محیط های گوناگون استفاده از سیستم های امنیتی شامل دوربین های مداربسته، از روش های متداول و مطمئن و کم هزینه می باشد.

لذا یکی از فعالیت های شرکت سیگنال گستر اصفهان در راستای اهداف فوق می باشد و محصولات خود را با توجه به نیاز های روز مشتریان و مصرف کنندگان این گونه محصولات، ارائه می نماید.

طراحی و پیاده سازی انواع دوربین های مداربسته عیب یابی ، بهینه سازی و پشتیبانی

آنتن مرکزی

مجری انواع سیستم های آنتن مرکزی


شرکت سیگنال گستر اصفهان به عنوان یکی از برترین ارایه دهندگان انتن مرکزی طیف وسیع و متنوعی از خدمات نظیر انتن مرکزی دیجیتال ، ویدیو مرکزی و... را تحت استاندارد های بروز دستگاه ها و تکنولوژی ها ارایه مینماید.

این مجموعه افتخار دارد فعالیت های در حال گسترش خود را جهت فروش و ارایه خدمات طراحی ، راه اندازی و همچنین پشتیبانی بهتر و کامل تر در زمینه انتن های مرکزی به مجتمع ها ، سازمان ها و اپارتمان ها را با تکنولوژی مدرن انجام دهد و با ارایه خدمات به روز و نواوری در روش ها تداوم میبخشد.

مجری سیستم های انتن مرکزی در استان اصفهان با کیفیت و ضمانت بلند مدت ، بهره گیری از تجهیزات مدرن

دیجیتال ساینیچ

مجری انواع سیستم های دیجیتال ساینیچ


دیجیتال ساینیج مجموعه ای از نمایشگرهاست که به وسیله سخت افزار و نرم افزار امکان مدیریت از راه دور و بصورت مرکزی را برای نمایش محتوا با هدف تبلیغات و اطلاع رسانی فراهم میسازد.این سیستم نمایشگر تبلیغات به شما این امکان را میدهد که اطلاعات خود را بر روی تعداد زیادی از نمایشگرها بصورت ویدیو ،تصاویر ،متن یا صدا به نمایش بگزارید..

این مجموعه افتخار دارد فعالیت های در حال گسترش خود را جهت فروش و ارایه خدمات طراحی ، راه اندازی و همچنین پشتیبانی بهتر و کامل تر در زمینه انتن های مرکزی به مجتمع ها ، سازمان ها و اپارتمان ها را با تکنولوژی مدرن انجام دهد و با ارایه خدمات به روز و نواوری در روش ها تداوم میبخشد.

مجری سیستم های انتن مرکزی در استان اصفهان با کیفیت و ضمانت بلند مدت ، بهره گیری از تجهیزات مدرن

برق صنعتی و الکترونیک

طراحی اناع برد الکترونیک


طراحی برد الکترونیکی و صنعتی از جمله فعالیت هایی است که شرکت سیگنال گستر اصفهان از بدو تاسیس مشغول به آن بوده و با هدف افزایش تولیدات داخلی قدم به این عرصه نهاده است. تیم طراحی سیگنال گستر اصفهان توانسته پروژه های کنترلی و صنعتی بسیاری را به بازار عرضه نماید که با رعایت اصول طراحی، محصولی مطمئن و با دوام را به دست مصرف کننده برساند.

با توجه به وسعت فعالیت شرکت، امکان انجام کلیه مراحل فرایند تولید محصول، از ایده تا عرضه به بازار فراهم بوده و تمامی مراحل طراحی مدار، طراحی مدار چاپی (PCB)، تولید برد مدار چاپی (PCB)، واردات قطعه، مونتاژ برد و تست و بسته بندی به وسیله تیم طراحی و تولید ما انجام خواهد شد.

الکترونیک برق صنعتی

مشکلات خود را با ما در میان بگذارید

سیگنال گستر اصفهان پل ارتباطی شما برای رفع نیازهای شما است و نهایت تلاش را برای حل کردن مشکلات شما به کار می بندد. این شرکت این تعهد را به شما میدهد که کیفیت مطلوب و محصولات اصلی را در کمترین زمان به شما تحویل دهد. خدمات ما شامل همه راهکار های آنتن مرکزی ، مولتی سوئیچ مرکزی ، انتقال تصویر، مانیتورینگ، مدولاتور دیجیتال ، پردازشگر تصویر ، Head-END مدولاتور، نظارت بر تصویر و سیستم های یکپارچه آنتن مرکزی و تلویزیون کابلی است که در اختیار کارفرمایان قرار میدهیم . شاخص خدمات ما بر تکنولوژی های جدید استوار است و می تواند انواع راهکارهای مدیا و شبکه های تلویزیونی را پوشش دهد همچنین محصولات ما طبق استانداد های جدید تلویزیون دیجیتال همگام سازی شده است، بصورت خاصی ساده سازی و انعطاف پذیر شده اند که همه بتوانند آنها را نصب و راه اندازی کنند و روح انعطاف پذیری در هر شرایطی برای دستیابی به بهترین نتیجه در آنها دمیده شده است. ما در زمینه ساخت شبکه های تلویزیونی، انواع آنتن مرکزی، مدولاتور های دیجیتال و مانیتورینگ شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای فعالیت می کنیم و محصولات ما در این زمینه است


هدف اصلی تاسیس سیگنال گستر اصفهان کمک به پیشرفت صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی استان عزیزمان اصفهان بوده ، تا بتوانیم با تلاش خود و با همکاری شایسته متخصصین عرصه الکترونیک و الکتروتکنیک و کمک گرفتن از تکنولوژی ها و فناوری های روز در عرصه الکترونیک ، مشتریان گرامی را بی نیاز از خواسته هایشان کنیم .
هدف ما از ارائه خدمات شایسته این است تا باز بتوانیم اعتماد مشتریان را در صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی را برگردانیم تا مشتریان عزیز بتوانند با اطمینان قلبی بیشتر نسبت به قبل محصولات خود را خریداری نموده و از لحاظ خدمات پس از فروش و مباحث گارانتی دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشند .
امنیت فضای کسب‌ و‌ کارها و منازل، دغدغه بسیاری از مردم است. هزینه‌های سرسام‌آور، پیگیری‌های قضایی اداری پیچیده و دشوار و خسارات جبران ناپذیر مالی بخاطر سرقت، مردم را به استفاده از تجهیزات الکترونیکی و دوربین مدار بسته برای حفاظت از تمامی مکان‌ها همچون سازمان‌ها، شرکت‌ها، مجتمع‌های مسکونی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای کوچک و بزرگ در سوق داده است. نصب و راه‌اندازی ، عیب‌یابی و تعمیر این سیستم‌ها کاری تخصصی است و کارشناسان فنی سیگنال گستر اصفهان تخصص و مهارت لازم بویژه در موضوع بازدید و سرویس موردی جهت رفع ایراد و انتقال تصویر را برعهده دارند . برخی از خدمات ما شامل موارد زیر میشود :

آنچه که ما را از دیگران متمایز میسازد

۱- بهره گیری از تخصص و دانش حرفه ای و به روز کارشناسان
۲- نهایت دقت در مرحله اجـــرا جهت نصب هر چه بهتر و زیباتر ( هماهـنگی هر چه بیـشتر با محیط )
۳- نهایت سرعت در مرحله اجرا جهت احترام به زمان شما
۴- سرویس دهی مناسب و سریع جهت کلیه امور پشتیبانی و گارانتی
۵- پیگیــری مستـمر و موثر کارشناسان فــروش ( هـدف ما فقـط فـروش محصولات به شـما نیـست بلکه در صـدد حـمایـت و راهنمـایی شما هستیم.
۶- پایبندی به صداقت و سایر ارزش ها.
۷- رضـــایتمنــدی تمــامی مشتــریان گذشـته از کلیه مراحل همـکاری (کوشـش ما ایـن اسـت شمـا هیچ هزیـنه ای نکـنید بلـکه صـرفا سرمایه گذاری نمایید.