فروش LNC آنتن مرکزی
فروش LNC آنتن مرکزی
2020-02-15
نقشه سیم کشی آنتن مرکزی برای 14 واحد
نصب آنتن مرکزی برای 14 واحد
2020-03-11

اصفهان آنتن مرکزی

آنتن مرکزی در اصفهان

آنتن مرکزی در اصفهان

اصفهان آنتن مرکزی

به آنتن اصلی تلوزیون که یک عدد و به عنوان آنتن مستر است شناخته می شود .یک سیستم آنتن مرکزی باعث می شود تا سیگنال های تلویزیون و ماهواره در تعداد زیادی از گیرنده های تلویزیون توزیع شود ، بر خلاف آنتن های جداگانه ای که برای هر تلویزیون نصب می شود و معایب زیادی دارد. از این رو به شما پیشنهاد میشود جهت نصب آنتن مرکزی در اصفهان ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید .

به زبان ساده ، یک سیستم آنتن مرکزی شبکه ای از کابل ها و تجهیزاتی است که سیگنال های تلویزیون و ماهواره را پردازش و تقویت می کنند ، سپس آنها را از یک مکان مرکزی توزیع می کنند.
سیستم های آنتن مرکزی به دو بخش «پردازش» و «سیستم توزیع» تقسیم می شوند. برای اطمینان از توزیع سیگنال های صوتی و تصویری با حداقل کیفیت  ، لازم است که هر دو بخش را با دقت برنامه ریزی و طراحی شود و با ظرافت اجرا گردد .
آنتن مرکزی

آنتن مرکزی

بدون سیستم آنتن مرکزی ، هر مصرف کننده ای که نیاز به چندین آنتن داشته باشد ، باید آنتن یا دیش ماهواره ای را برای هر تلویزیون نصب و نگهداری کنید. مشکلات و معایب اصلی عدم استفاده از آنتن مرکزی به طور خلاصه شامل موارد زیر است :
 •  گران خواهد بود ، ( استفاده متعدد از آنتن ها و هزینه نصب جداگانه)
 • ظاهر ساختمان را زشت میکند و باعث آسیب هایی همچون از بین رفتم ایزوگام می شود.
 • هزینه نصب و نگهداری بسیار بالاتر از نصب آنتن مرکزی در اصفهان خواهد بود .
 • وجود چندین آنتن با یکدیگر تداخل دارند و باعث ایجاد مشکلات سیگنال می شوند.
 • استفاده نکردن از آنتن مرکزی در اصفهان

کاربرد آنتن مرکزی :
بسیاری از اماکن تجاری مانند هتل ها ، ادارات و بانک ها اکنون از نوعی سیستم آنتن مرکزی استفاده می کنند تا بخشی از برنامه ها و خدمات اطلاعاتی مختلف را به مشتریان خود ارائه دهند.
همچنین وجود آنتن مرکزی در آپارتمان ها جز الزام های سازمان نظام مهندسی می باشد.
یک سیستم آنتن مرکزی می تواند سیگنال های تلویزیونی دیجیتال را از طریق یک آنتن هوایی یا دیش ماهواره ای به طور هم زمان و بدون تداخل بر روی یه کابل ارسال نماید تا مصرف کننده به راحتی بتواند بنا به سلیقه خود از هر یک استفاده نماید.
از این روز نصب آنتن مرکزی در اصفهان به شما عزیزان پیشنهاد می شود.
انتن smatv ماهواره مرکزی

انتن smatv ماهواره مرکزی

نحوه کار سیستم آنتن مرکزی :
 • یک آنتن هوایی یا دیش ماهواره ای تلویزیون به طور مناسب و صحیح برای دریافت سیگنال های تلویزیون دیجیتال و شبکه های ماهواره ای قرار گرفته است.
 • انقال سیگنال توسط LNC یا آنتن به تجهیزات پردازش سیگنال
 • سیگنال های دریافت شده توسط آنتن هوایی یا دیش ماهواره ای با استفاده از تجهیزات Head End یا مولتی سوییچ پردازش می شوند.
 • شبکه توزیع تمام سیگنال های تلویزیونی را به یک پریز آنتن در هر اتاق یا سالن منتقل می کند.
 •  در هر منطقه می تواند بیش از یک پریز آنتن وجود داشته باشد و از تقسیم کننده ها به صورت محدود استفاده کرد . به طوری که می توان بیش از یک تلویزیون در هر پریز آنتن استفاده نمود . پیکربندی شبکه توزیع به تعداد واحد و یا اتاق در محل بستگی دارد.
 • نحوه کار سیستم آنتن مرکزی

  نحوه کار سیستم آنتن مرکزی

شرکت سیگنال گستر اصفهان علاوه بر فعالیت در زمینه‌های تخصصی نظارت تصویری  و خدمات اتاق سرور، در نصب و راه‌اندازی انواع دوربین‌های مداربسته مفتخر به ارائه راهکارهای صحیح در انجام خدمات نصب و راه اندازی آنتن مرکزی اصفهان می باشد . از جمله زمینه های فعالیت این شرکت طراحی ، فروش و اجرای سیستم های آنتن مرکزی اصفهان به تمام مراکز، سازمان‌ها، مجتمع ها ،بیمارستان‌ها، آپارتمان ها و غیره می‌باشد.
برای آشنایی بیشتر با اجزای سیستم های آنتن مرکزی لطفا در ادامه مطالب زیر را مطالعه فرمایید :
مدولاسیون (مدولاتور)
برای انتقال سیگنال های صوتی و تصویری تنها با استفاده از بخشی از پهنای باند موجود ، آنها بر روی سیگنال های حامل در یک پهنای باند ثابت ، که به عنوان یک کانال نیز شناخته می شوند ، تعدیل می شوند. اگر تلویزیون ها به یک کانال خاص تنظیم شده اند ، آن را به یک فرکانس واحد تنظیم نمی کنید ، بلکه یک باند 7 مگاهرتز را که از آن اطلاعات صوتی و تصویری بازیابی می شود.
آنتن مرکزی اصفهان

آنتن مرکزی اصفهان

مولتی سوییچ
ابتدای یک سیستم ماهواره مرکزی معمولاً از مولتی سوییچ تشکیل می شود که سیگنال های پخش ، تجهیزات پردازش برای فیلتر سیگنال ها و یک تقویت کننده توزیع را برای تقویت سیگنال ها برای جبران خسارات توزیع دریافت می کند. در این بخش از سیستم از آنتن ها ، تقویت کننده ها ، اسپلیترها ، فیلترها و استنباط ها استفاده می شود.
مولتی سوییچ آپارتمان 64 واحد

مولتی سوییچ آپارتمان 64 واحد

آنتن
کیفیت دریافت تلویزیون نمی تواند مستقل از کیفیت سیگنال حاصل از آنتن باشد. بنابراین بسیار مهم است که آنتن صحیح برای مکان مورد نظر انتخاب شود.
کیفیت و قدرت هر سیگنال دریافتی به شرح زیر تعیین می شود:
 • مجاورت برج انتقال ( هر چه نزدیک باشد میزان اتلاف کمتر است)
 • توان فرستنده ( توان قوی نر باعث کاهش اتلاف سیگنال میشود)
 • کیفیت انتقال ( کیفیت بالا سبب مقاوت در شرایط نویز و … میشود)
 • خط دید به برج انتقال (باعث بالا رفتن توان و کیفیت می گردد)
 • شرایط آب و هوایی ( سبب تغییر شکل امواج الکترومغناطیس میشود)
 • تداخل در خطوط برق ( نویز و هارمونیک های غیر مفید به وجود می اورد)
 • ویژگی های جهت گیری و جهت گیری آنتن (دریافت دقیق سیگنال)
 • سطح افزایش آنتن (باعث افزایش کیفیت و توان می گردد ) 
 • آنتن مرکزی در اصفهان

  آنتن مرکزی در اصفهان

بررسی سیگنال
یکی از مهمترین مراحل در طراحی آنتن مرکزی تعیین سطح سیگنال در منطقه شماست. انجام یک بررسی سیگنال قبل از نصب سیستم از مشکلات احتمالی زیادی جلوگیری می کند. با استفاده از متر میدان ، آنتن و تلویزیون قابل حمل می توانید میزان سیگنال دریافتی در هر کانال را اندازه گیری کنید. برخی از آنتن ها می توانند کارهای زیادی برای غلبه بر انواع خاصی از مداخلات انجام دهند ، بنابراین در انتخاب خود مراقب باشید.
بررسی سیگنال

بررسی سیگنال

تقویت کننده های آمپلی فایر
اگر فهمیدید که در منطقه سیگنال ضعیفی قرار دارید ، نگران نباشید! یک تقویت کننده آمپلی فایر مناسب می تواند سیگنال را قبل از رسیدن به تقویت کننده توزیع تقویت کند. این سیگنال از قدرت کافی و کیفیت قابل قبول را تضمین می کند.
توزیع آنتن مرکزی 
برای تضمین سیگنال خوب در هر گیرنده تلویزیون متصل به سیستم ، سیستم توزیع آنتن مرکزی باید به خوبی طراحی شود. اتصالات و فیش ها در سیستم توزیع استفاده می شود تا سطح سیگنال از پیش تعیین شده و حفظ امپدانس صحیح برای هر یک از خروجی ها فراهم شود. محاسبات تلفات مربوط به تقسیم کننده ها ، اتصالات و کابل مورد نیاز است.
برای جلوگیری از از دست رفتن کیفیت سیگنال ، هر پریز از مقدار مشخصی از سطح سیگنال مورد نیاز برخوردار است ، و همچنین طول کابل نباید بیش از توصیه حداکثر باشد. خاطر نشان میشود جهت طراحی و نصب در اصفهان آنتن مرکزی با ما در تماس باشید.
توزیع آنتن مرکزی

توزیع آنتن مرکزی

دستگاه های کاهش سیگنال
آنتن سیگنال های زیادی را دریافت می کند ، که ممکن است تغییرات گسترده ای در سطح سیگنال داشته باشد. برای اطمینان از کیفیت تصویر یکسان در کلیه کانالها ، ممکن است یکسان سازی برای جلوگیری از غلبه بر سیگنالهای ضعیف تر ، لازم باشد.برای این منظور از کاهنده های سیگنال استفاده می شود ، زیرا سیگنال های قوی تر را با یک مقدار مشخص کاهش می دهند.
تقویت کننده های خطی
از آمپلی فایرها برای افزایش قدرت سیگنال به سطحی بیشتر از تلفات موجود در سیستم توزیع استفاده می شود. افزایش سیگنال با افزایش تقویت کننده تعیین می شود ، که باید به اندازه کافی بالا باشد که یک سطح قابل قبول سیگنال برای همه تلویزیون های سیستم فراهم شود. به اندازه سود آمپلی فایر مهم است ، توانایی خروجی نیز به همان اندازه مهم است. مشخصات آمپلی فایر باید بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که سطح خروجی برای سیستم کافی است ، و اینکه قدرت سیگنال ورودی به علاوه افزایش آمپلی فایر از توانایی خروجی دارای امتیاز تقویت کننده فراتر نمی رود. اگر از توان خروجی بیش از حد باشد ، باعث اضافه بار ، تحریف و زوال سیگنال خواهد شد.

 

سیگنال گستر اصفهان با مجموعه ای کامل در زمینه آنتن مرکزی در اصفهان و ماهواره مرکزی در اصفهان  و با سابقه ای 10 ساله در این زمینه فعالیت میکند. برای رفاه حال بیشتر مشتریان با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان مشتریان گرامی به دست آورد.
سیگنال گستر اصفهان

سیگنال گستر اصفهان

2 Comments

 1. خلود گفت:

  من الان چند ماه نمیتونم شبها تلویزیون نماشا کنم چون سیگنال ندارد چند نفر آمدن اما کاری نکردند لطفا راهنماییم کنید باید چکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.